University of Santiago de Compostela-де кездесу, 22.04.24

University of Santiago de Compostela-де кездесу, 22.04.24

Өткен бейсенбі, 25 және жұма, 26 сәуірде Сантьяго-Де-Кампостела Университетінің экономика және іскерлік басқару факультетіне (University Of Santiago de Campostela) Қазақстан, Тәжікстан, Өзбекстан және Түркіменстанның 11 университетінен делегация барып қайтты. Бұл сапар Еуропалық комиссияның Erasmus CBHE бағдарламасы қаржыландыратын Circular жобасы аясында өтті. Жобаның мақсаты-Орталық Азияның осы 11 университетіне дөңгелек экономика және тұрақты даму саласындағы дайындықты жақсартуға мүмкіндік беру. Сапардың бірінші күні қатысушыларды дөңгелек экономика мен тұрақты дамуға, сондай-ақ осы тақырыптың әртүрлі аспектілеріне үйретуге арналды. Күн университет қажеттіліктерін анықтау және одан кейінгі талқылау бойынша бірлескен сессиямен аяқталды. Екінші күні CETAQUA - VIAQUA су технологиясы орталығына бару ұйымдастырылды, онда қатысушылар Орталықтың директоры Тереза ​​Альвариньоның CETAQUA компаниясының қызметі мен жобалары туралы дәрісін тыңдауға мүмкіндік алды. Сондай-ақ, VIRATEC, Clúster Gallego Soluciones Ambientales y Economía Circular (Қоршаған ортаны қорғау шешімдерінің Галисия кластері және айналмалы экономика) менеджері Ана Ботас қатысты, онымен өзара оқыту үшін ынтымақтастықтың әлеуетті нысандары туралы нәтижелі пікірталас болды. Сапар қорытындысы бойынша іс-шараның жабылуымен аяқталды.