Студенттерге психологиялық көмек көрсету қызметі

Студенттерге психологиялық көмек көрсету қызметі

Alikhan Bokeikhan University студенттерге психологиялық көмек көрсету қызметі

Қымбатты білім алушылар!

Университетімізде студенттерге психологиялық көмек көрсету орталығы қызмет ететіні туралы хабарлаймыз

Психологиялық қызметтің мақсаты – студенттердің психологиялық денсаулығын сақтау, білім беруді ұйымдастыруда қолайлы әлеуметтік-психологиялық ахуал құру және оқу үдерісіне қатысушыларға психологиялық қолдау көрсету.

Психологиялық қызметтің негізгі міндеттері:

- білім беру үдерісіне қатысушылардың тұлғалық және зияткерлік дамуына ықпал ету, өзін-өзі дамытуға, өзін-өзі тәрбиелеуге, әлемге оң көзқарасқа және қазіргі қоғамда әлеуметтенуге жағдай жасау;

- қарқынды дамып жатқан ақпараттық қоғамда студенттерге олардың табысты әлеуметтенуіне психологиялық көмек көрсету;

- жеке тұлғаның ішкі ресурстары негізінде өзін-өзі бақылау дағдыларын дамыту;

- күйзеліске төзімділікті қалыптастыру, күйзелісті жеңу сценарийлерін ұсыну;

- психологиялық диагностика жүргізу және оқушылардың шығармашылық әлеуетін дамыту;

- оқу үрдісі субъектілерінің психологиялық мәдениетін арттыру;

- студенттердің, оқытушылардың және оқу-тәрбие процесінің басқа да қатысушыларының физикалық, психикалық және әлеуметтік денсаулығын қорғауға және нығайтуға кепілдік беретін жағдайларды жасауда әкімшілік пен педагогикалық ұжымға көмек көрсету; студенттерге оқу қиындықтары мен әлеуметтік-эмоционалдық проблемаларды жеңуге көмектесу.

Бұл міндеттер психологиялық  қызметінің әртүрлі салаларында жүзеге асырылады: психологиялық кеңес беру, психологиялық ағарту, психологиялық алдын алу, жеке психологиялық диагностика, ғылыми-зерттеу қызметі.

Психологиялық қызметтің кеңесін алу үшін +77056250989 нөміріне қоңырау шалу немесе WhatsApp қосымшасы арқылы өтініш қалдыру қажет. Психологиялық қызмет үйлестірушісі – Алексашина Татьяна Константиновна.

Біз кез келген ұсыныстар мен сұрақтарға ашықпыз!

Әлихан Бөкейхан университетінің психологиялық қызметі сіздерді күтеді!

«Бекітемін»

Педагогика және психолгия

кафедрасының меңгерушісі,п.ғ.к.

__________________ Султанова Н. К.

«05» 09. 2022 ж

Alikhan Bokeikhan University психологиялық қызметінің жұмыс графигі

Дүйсенбі                    10:00-16:00

Сәрсенбі                    10:00-16:00

Жұма                          10:00-16:00

Мекенжайы: ​ Абай облысы, Семей қаласы, Шмидт көшесі 44, Alikhan Bokeikhan University 3 корпусы, 15 кабинет​.

Координаторы: Алексашина Татьна Константиновна

Байланыс телефоны: +77056250389