Жалпы ақпарат

Жалпы ақпарат

Жаппай ашық онлайн курс MOOC - бұл жаппай аудиторияға арналған онлайн режимінде қол жетімді білім беру курстарының форматы.

MOOC білім алудың қол жетімді әдісі болып табылады және дәрістерді, жаттығуларды, тапсырмаларды, талқылау форумдарын және басқа оқу материалдарын қамтуы мүмкін.

MOOC жоғары білімді тұрғылықты жеріне, мәртебесіне және қаржылық мүмкіндіктеріне қарамастан барлығына қолжетімді ету үшін жасалған. Олар сондай-ақ студенттерге тұрғылықты жерінен немесе жұмыс орнынан шықпай-ақ жаңа білім мен дағдыларды алуға мүмкіндік береді..

MOOC-университет пәндерінің бірін немесе тіпті бүкіл бағдарламаны ЖОО-ға бармай-ақ меңгерудің бірегей тәсілі.

Миллиондаған адамдар жаппай ашық онлайн курстардың мүмкіндіктерін пайдаланады. Біз бәріне MOOC-ты сынап көруге кеңес береміз, сондықтан:

Бұл интернет-курстар, сондықтан Сіз кез-келген жерде оқи аласыз.

Көбінесе аз ақшаға Сіз курсты сәтті аяқтағаныңызды растайтын сертификат ала аласыз.

Әдетте, мұндай курстарды ЖОО-ның нағыз оқытушылары жүргізеді.

Оқуды үзіп, оны кез келген уақытта қайта бастауға болады. . Университетте күндізгі оқудан айырмашылығы, MOOC-ты басқа сабақтармен немесе жұмыстармен біріктіру оңай, ал егер уақыт жеткіліксіз болса, уақытты алуға болады. Бұл жағдайда сіз ештеңе жоғалтпайсыз және кез келген уақытта сабаққа қайта орала аласыз.

MOOC бизнес пен менеджменттен бастап деректер ғылымы мен өнерге дейінгі пәндердің кең ауқымын ұсынады, бұл студенттерге олардың қызығушылықтары мен кәсіби мақсаттарына сәйкес курстарды таңдауға мүмкіндік береді.

Сонымен қатар, курстарды сәтті аяқтағаны үшін сертификат алу мүмкіндігі түйіндемені жақсартуға және мансаптық перспективаларды арттыруға көмектеседі.

Тұтастай алғанда, MOOC ыңғайлы ортада білім алуға және олардың білімі мен дағдыларын кеңейтуге бірегей мүмкіндік береді.

Alikhan Bokeikhan University қол жетімді MOOC курстарымен танысу үшін тек сілтеме бойынша өту керек.