Жаңа гуманитарлық білім. “Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық”

Жаңа гуманитарлық білім. “Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық”

Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық

"Рухани жаңғыру" бағдарламасы бойынша келіп түскен жаңа оқу басылымдарының тұсаукесері

2019 жылдың 14 қазанында КАЗГЮУ кітапханасында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы бойынша Жаңа гуманитарлық білім келіп түскен жаңа оқу басылымдарының тұсаукесері өтті. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық. Тұсаукесерге факультеттердің профессор-оқытушылар құрамы, студенттер, магистранттар мен докторанттар шақырылды. Тұсаукесер кітап және виртуалды көрмемен сүйемелденді, онда оқу процесінде қолданылатын қазақ тіліндегі 47 жаңа басылым ұсынылды.

Жаңа оқу құралдарының тұсаукесері

2019 жылдың 3 қазанында "Бизнес және басқару" кафедрасының оқытушылары КАЗГЮУ-да жаңа оқу құралдарының тұсаукесеріне қатысты. Жаңа гуманитарлық білім. Мемлекеттік" Рухани жаңғыру" бағдарламасын жүзеге асыру аясында КАЗГЮУ кітапханасының медиатекасы залында "қоғамдық және гуманитарлық ғылымдарды дамыту бойынша"қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық таныстырылды. Кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамы кітапхана қызметкерлерімен кездесіп, жаңартылған оқу құралдарын ұсынды. Кездесу барысында оқытушылар оқу процесіне ұсынылған оқулықтар тізімімен танысып, "Есеп және аудит", "Қаржы", "Экономика" және "мемлекеттік және жергілікті басқару"білім беру бағдарламалары бойынша қажетті оқу құралдарын таңдап алды.

Құрметті оқырмандар!

Құрметті университеттің профессорлық-оқытушылар құрамы, студенттер және қызметкерлер!
Сіздерді жаңа оқу жылының басталуымен құттықтаймыз! Сіздерге жақсы көңіл күй, жаңа жетістіктер, ұдайы ізденіс, шығармашылық, мықты денсаулық және жаңа бастамаларда тек қана сәттілік тілейміз!
КазГЮИУ кітапханасында 1 курс студенттерінің ақпараттық мәдениет деңгейін және олардың өзіндік жұмыс істеу мақсатында 2018 жылдың 4-7 қыркүйек аралығында кітапханалық-библиографиялық сабақтар өтті. Кітапханамен таныстыру экскурсиясы: кітапхананың құрылымдық бөлімшелерімен, қызметтерімен, қорымен және кітапхананы пайдалану тәртібімен танысу, электрондық каталогтан ақпарат іздеу, электрондық деректер базаларымен жұмыс істеу, электрондық толық мәтінді деректер базаларымен, кітапхана сайтымен, «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында шыққан әлемнің ең үздік оқулықтар тізімімен танысуға шақырамыз

Жаңа гуманитарлық білім. 100 Жаңа оқулық

Құрметті оқырмандар!
Сіздерді Елбасының «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында шыққан әлемнің ең үздік оқулықтар тізімімен танысуға шақырамыз. Кітапханамызға осы жоба аясында 17 оқулық сыйға тартылды. Бұл тек қана кітапхана қорын толтыру ғана емес, бұл оқулықтар арқылы студенттеріміз әлемдік кеңістікке тараған ең үлгілі кітаптарды қазақ тілінде емін-еркін, дағдылы түрде оқи алады. Ең бастысы жастардың гуманитарлық салаға деген қызығушылығын арттыра түседі.

"РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ"БАҒДАРЛАМАСЫ АЯСЫНДАҒЫ ІС-ШАРА

2018 жылдың 2 мамырында КАЗГЮУ бас ғимаратында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында ҚР Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Тәуелсіздік дәуірі" кітабымен танысуға және "Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 оқулық".

Іс-шараға университет профессорлары, ғалымдары, оқытушылары мен студенттері қатысты. Іс-шараның модераторы т.ғ. к. а. к. Рахметуллин "Тәуелсіздік дәуірі" кітабымен және оның "жаңа гуманитарлық білім.Қазақ тіліндегі 100 оқулық" жобасы аясында ф.ғ. к.М. М. Түйебаев, аға оқытушы сөз сөйледі. Орынғалиева Ш. О., Қалдыбаева Д. О.