Хабарландыру

Хабарландыру

Alikhan Bokeikhan University диссертациялық кеңесінде «8D04105 Экономика» білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесіне іздену үшін «ҚР туризмін кластерлік дамытудың ұйымдастырушылық-экономикалық аспектілері және оның ел экономикасына әсері» тақырыбында Тахтаева Римма Шаймарданқызының диссертациясы қайта қорғаудан өтеді.

Диссертация Alikhan Bokeikhan University «Бизнес және басқару» кафедрасында орындалды.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ресми рецензенттер:

1) Абишева Гульмира Олжабековна -философия докторы (PhD),"Туризм, алғашқы әскеридайындық, дене шынықтыружәне спорт"кафедрасының меңгерушісі, Абай Мырзахметоватындағы Көкшетау университеті (Көкшетау қ., Қазақстан)

2) Тлеубаева Айтолкын Тлеубайкызы – философия докторы (PhD), «Туризм» кафедрасының доценті м. а., Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық Университеті (Астана қ., Қазақстан)

Ғылыми кеңесшілер:

1) Молдажанов Марат Бетимбаевич – философия докторы (PhD), Alikhan Bokeikhan University, «Бизнес және басқару» кафедрасының аға оқытушысы (Семей қ, Қазақстан).

2) Благоев Веселин – PhD докторы, профессор, Varna University of Management проректоры (Варна қ., Болгария).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1) Майдырова Айгуль Булатовна экономика ғылымдарының докторы, профессор, «Экономика және кәсіпкерлік» кафедрасының меңгерушісі, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық Университеті (Астана қ. Қазақстан)

2) Женсхан Дарима – экономика ғылымдарының кандидаты, «Менеджмент және маркетинг» кафедрасының қауымдастырылған профессоры, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті (Астана қ. Қазақстан).

3) Апышева Асель Ануарбековнаэкономика ғылымдарының кандидаты, профессор, Жоғары бизнес және құқық мектебінің деканы, С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті (Өскемен қ., Қазақстан)

4) Левченко Татьяна Павловнаэкономика ғылымдарының докторы, профессор, жетекші қызметкер, «Ресей Ғылым Академиясының субтропикалық ғылыми орталығы» Федералды зерттеу орталығы (Сочи қ., Ресей Федерациясы).

Қорғау: 2024 жылғы 12 шілдеде сағат 12:00-де Alikhan BokeikhanUniversity "8D041 Бизнесжәне басқару"дайындық бағыты бойынша философия докторы (PhD), бейіні бойынша доктор дәрежесін іздену үшін диссертацияларды қорғау жөніндегідиссертациялық кеңесте Абай облысы, Семей қаласы, Мәңгілік ел көш, 11. Конференц-зал мекен-жайында өтедіZOOM платформасы арқылы қосылу:

Конференции идентификаторы: 429 942 8020

Қосылу коды: 2024