Жоғары оқу орындарына жоғары білім алуға қабылдау ережесі.

Жоғары оқу орындарына жоғары білім алуға қабылдау ережесі.

1.Жоғары оқу орындарына жоғары білім алуға қабылдау ережесі.

2.ЖОО-ның 2022 жылға арналған өту балдары.

3.Alikhan Bokeikhan University жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша білім беру бағдарламалары топтарының тізбесі.

4.Қазақстан Республикасының Үкіметі 2022 - 2023 оқу жылына айқындаған өңірлерге қоныс аударатын(Серпін) ауыл жастары арасынан Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға кадрлар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша Alikhan Bokeikhan University білім беру бағдарламалары топтарының тізбесі.

5.Атырау облысының халқы тығыз орналасқан және батыс өңірлерінен Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға кадрлар даярлауға 2022 - 2023 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша Alikhan Bokeikhan University білім беру бағдарламалары топтарының тізбесі.

7.Жоғары білім алуға қабылдау бойынша сұрақтар мен жауаптар.

8.Шығармашылық және арнайы емтихандар.

9.В004 Алғашқы  әскери дайындық мұғалімдерін даярлау,             В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау білім бағдарламалары бойынша шығармашылық емтихан кестелері.  «Педагогикалық ғылымдар» білім беру саласы бойынша арнайы емтихан кестесі.