«Кәсіпкерлік субъектілері үшін тиімді бизнес-орта» дөңгелек үстелі

«Кәсіпкерлік субъектілері үшін тиімді бизнес-орта» дөңгелек үстелі

Құрметті әріптестер!

Сіздерді 3 қазан күні сағат 16:00-де (Астана уақытымен) онлайн видеоконференция режимінде өтетін «Кәсіпкерлік субъектілері үшін тиімді бизнес-орталық: ресейлік және қазақстандық нарық жағдайында қалыптасу ерекшеліктері» атты дөңгелек үстел жұмысына қатысуға шақырамыз.

Дөңгелек үстелді ABU Халықаралық бизнес мектебі мен Бизнес және басқару кафедрасы С.М.Киров атындағы Санкт-Петербург мемлекеттік орман шаруашылығы университетінің «Экономика, есеп және экономикалық қызметті талдау» кафедрасымен бірлесіп ұйымдастырды.

Дөңгелек үстелдің модераторлары мен спикерлері:

Благоев Веселин, ABU Халықаралық бизнес мектебінің директоры, профессор

Шустова Елена Павловна, ABU халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректоры, PhD, MBA, Бизнес және менеджмент кафедрасының доценті

Орынбасарова Айжан Абеухановна, ABU Бизнес және басқару кафедрасының меңгерушісі, PhD

Терещенко Светлана Викторовна, э.ғ.к, СПбМОТУ экономика, есеп және экономикалық қызметті талдау кафедрасының доценті

Яненко Михаил Евгеньевич, э.ғ.к, СПбМОТУ экономика, есеп және экономикалық қызметті талдау кафедрасының доценті

Нефедова Ирина Дмитриевна э.ғ.к, СПбМОТУ экономика, есеп және экономикалық қызметті талдау кафедрасының доценті

Полянская Ольга Алексеевна, э.ғ.к, СПбМОТУ экономика, есеп және экономикалық қызметті талдау кафедрасының доценті

Михайлова Анна Евгеньевна, э.ғ.к, СПбМОТУ экономика, есеп және экономикалық қызметті талдау кафедрасының доценті

Іс-шараға қатысу тегін. Онлайн қосылу сілтемесі қатысушыларға 2024 жылдың 3 қазанына дейін жіберіледі.

Іс-шараға қатысу үшін 2024 ж. 2 қазанына дейін oms_abu@mail.ru эл.поштасына тіркелу мәліметтерін жолдауларыңыз керек (аты-жөніңіз, жұмыс орныңыз бен лауазымыңыз, эл.поштаңыз бен WhatsApp қосымшасы бар байланыс телефоныңыз)

Акқпараттық хат