Докторлық диссертацияны қорғау

Докторлық диссертацияны қорғау

28 маусым күні Alikhan Bokeikhan University Диссертациялық кеңесінде 6D020500 - «Филология» білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін докторант Акабаева Мадина Отановнаның «Қазақ тіліндегі медиамәтіндердің лингвокогнитивтік аспектісі (балаларға арналған телебағдарлама мәтіндері бойынша)» тақырыбындағы диссертациялық жұмысын қорғауы өтті.

Диссертация Alikhan Bokeikhan University Филология кафедрасында орындалған.

Докторанттың ресми рецензенттері:

1.  Жиренов Саян Аманжолұлы, ф.ғ.к., профессор, Абай атындағы ҚазҰПУ

2. Ерғалиев Қуаныш Советұлы, ф.ғ.к., Әлкей Марғұлан атындағы павлодар педагогикалық университеті

Отандық ғылыми кеңесшілері:

1. Абикенова Гульнат Токеновна, ф.ғ.д, Alikhan Bokeikhan University

2. Сейітова Шынар Ботайқызы, ф.ғ.д, профессор, Alikhan Bokeikhan University Ономастикалық ғылыми-зерттеу орталығының басшысы

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Нергис Бирай - PhD, профессор (Түркия мемлекеті, Памуккале университеті).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Кусманова Кульжибек Аскеновна, ф.ғ.д., профессор, С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті.

2. Сарекенова Қарлығаш Құрманғалиқызы, ф.ғ.к, доцент. Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті

3.  Вәлиева Мәлахат Әкбарқызы, ф.ғ.д., доцент, М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Баку қаласындағы филиалы.

Қорғау нәтижелері бойынша Диссертациялық Кеңес бірауыздан  Акабаева Мадина Отановнаға  6D020500 - «Филология» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін беру туралы ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым және жоғары білім саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитетіне өтініш жасау туралы шешім қабылдады.