Халықаралық кәсіпкерлік мектебі

Халықаралық кәсіпкерлік мектебі

Құрметті оқушылар, студенттер, магистранттар!

Alikhan Bokeikhan University Халықаралық бизнес мектебі 2024 жылғы 13-14 маусымда (Астана уақыты бойынша 13.00 – ден бастап) «Жобалық менеджментте жасанды интеллект технологияларын пайдалану» ABU-2024 кәсіпкерлік мектебіне қатысуға шақырады.

Мектептің негізгі мақсаты-халықаралық мектеп қатысушыларында жобалық қызметте жасанды интеллекттің жаңа технологияларын тиімді пайдалану, компаниялар қызметінің практикасына ЖИ енгізу Тәуекелдерін басқару бойынша дағдыларды қалыптастыру.

Модераторлар:

Благоев Веселин, Alikhan Bokeikhan University Халықаралық бизнес мектебінің директоры, профессор.

Шустова Елена, Alikhan Bokeikhan University, PhD, MBA халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректоры

Репман Елена

Никколо Кузано университетінің зерттеушісі (Università degli Studi Niccolò Cusano, Rome, Italy), Халықаралық тұрақты экономика қауымдастығының (IASE Italy) итальяндық филиалының Директорлар кеңесінің мүшесі, eurispes әлеуметтік, саяси және экономикалық зерттеулер институтының тұрақты даму зертханасының ғылыми Комитетінің мүшесі.  Еуропалық жобалардың сертификатталған жетекшісі (ISIPM институтының EU-Maps сертификаты, Италия)

Кәсіпкерлік мектебінің бағдарламасында:

1.Жасанды интеллект технологияларын кәсіпкерлік қызметке енгізу тәуекелдері

2.Технологияларды енгізудің нормативтік-құқықтық базасы және ЕО елдерінің практикасы

3.Жобалық менеджментте жасанды интеллект технологияларын пайдалану мүмкіндіктері

4.Еуропа Одағындағы соңғы өзгерістер контекстіндегі жобаларды басқару әдістемесі.

Жазғы кәсіпкерлік мектеп жұмысына қатысу тегін негізде жүзеге асырылады. Барлық қатысушыларға халықаралық сертификаттар беріледі.

Мектеп жұмысына қатысу үшін 10 маусымға дейінгі мерзімде internationaloffice@abu.edu.kz поштасына қатысушының аты-жөні, оқу орны, WhatsApp нөмірі мен e-mail-ы көрсетілген өтінім жіберу арқылы алдын ала тіркелу қажет.

Бір оқу орнында білім алатын қатысушылардың өтінімдері бір тізіммен қабылданады.

Онлайн семинарларға қосылатын сілтемелер іс-шара басталардан бір күн бұрын қатысушының электрондық поштасына немесе WhatsApp нөміріне жіберіледі.

Ақпараттық хат