"ABU Аруы - 2024" байқауы

"ABU Аруы - 2024" байқауы

👑 12 сәуір күні Қалалық Мәдениет Сарайының сахнасында Университетіміздің «Студенттер Альянсы» (@qsa_bokeikhan) ұйымының ұйымдастыруымен дәстүрлі "ABU Аруы" ("Miss ABU - 2024”) байқауы өтті.

✨ Байқауға Университет факультеттері мен жастар ұйымдарының қатарынан 6 бойжеткен ару қатысты. Өнерлері мен білімдерін ортаға салған аруларымызды білікті қазылар алқасы бағалады.

👑 Байқау қорытындысы бойынша Бас жүлде және "Miss ABU - 2024" атағын Гуманитарлық факультеттің 1 курс студенті Зарина Баянбаева иеленді.

👑 Жүлделі 1 орын және "Вице Мисс" атағын Ақниет Базарова иеленді.

🔸 II VICE MISS - Ақбота Төлеуханова ⚜️
🔸 III VICE MISS - Аружан Рахимжанова ⚜️
🔸 “SÚIKÍMDÍ MISS ABU - 2024” - Қарақат Утегенова ⚜️
🔸 “KÓRÍKTÍ MISS ABU-2024” - Камилла Акимбекова ⚜️

🔸 Әлеуметтік желілердегі дауыс беру нәтижесі бойынша “KÓRERMEN KÓZAIYMY” номинациясын Ақбота Төлеуханова иеленді.

📜 Барлық жүлдегерлер мен қатысушылар арнайы дипломдар мен демеуші ұйымдар ұсынған бағалы сыйлықтармен марапатталды