ХАБАРЛАНДЫРУ

ХАБАРЛАНДЫРУ

«Alikhan Bokeikhan University» ББМ Диссертациялық кеңесінде 6D020500 «Филология» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесіне іздену үшін «Абай облысы микротопонимдерінің лингвомәдени жүйесі (Ақсуат, Аягөз, Үржар аудандары жер-су атаулары негізінде)» тақырыбында Мамышева Мөлдір Ерланқызының диссертациясы қорғалады.

Диссертациялық жұмыс «Alikhan Bokeikhan University» ББМ-нің филология  кафедрасында орындалған.

Қорғау қазақ тілінде өтеді.

Ресми рецензенттері:

1)Куламанова Зиба Абдуллақызы – филология ғылымдарының кандидаты. М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті.

Мамандығы: 10.02.02 – қазақ тілі.

2) Алимхан Айгуль Асетовна – филология ғылымдарының кандидаты. С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті.

Мамандығы: 10.02.02 – қазақ тілі.

Ғылыми кеңесшілері:

1) Сейітова Шынар Ботайқызы- филология ғылымдарының докторы, профессор. «Alikhan Bokeikhan University» ББМ Ономастикалық зерттеулердің ғылыми-зерттеу орталығының басшысы.

2) Әбікенова Гүлнат Төкенқызы – филология ғылымдарының докторы. «Alikhan Bokeikhan University» ББМ филология кафедрасының профессор м.а.

3) Мехмет Өлмез – PhD доктор, Түркия мемлекеті, Стамбул университетінің профессоры.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1) Бекжан Әбдуәлиұлы– филология ғылымдарының докторы. Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті.

2) Мадиева Гульмира Баянжановна– филология ғылымдарының докторы, профессор. Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті.

3) Кенжалин Қуанышбек Кәрімұлы – PhD доктор. Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті.

Қорғау 2023 жылы 7 сәуір күні сағат 15:00-де «Alikhan Bokeikhan University» ББМ жанындағы 6D020500 «Филология» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесінде өтеді.

Мекенжайы: Абай облысы, Семей қаласы, Мәңгілік Ел көшесі, 11. Мәжіліс залы.

ZOOM платформасы арқылы қосылу:

Конференция идентификаторы:4299428020

Қосылу коды: 2023.