Университет түлектері Alma Mater-де бас қосты

Университет түлектері Alma Mater-де бас қосты

✨ 26 қазан күні Әлихан Бөкейхан Университетінде оқу ордасының 25 жылдық мерейтойына арналған іс-шаралар легі асында Университет түлектері қауымдастығының отырысы өтті.

🎓 Салтанатты іс-шараға университетті әр жылдары бітірген түлектер, оқу орнының басшылығы, профессор-оқытушылар құрамы мен білім алушылары қатысты.

🗣️ Түлектер жиналған қауымды университет мерейтойымен құттықтап, өздерінің жетістік жолы мен қызмет бабындағы табыстары туралы туралы баяндады.

💫 Сонымен қатар жиын барысында түлектер бірқатар білім алушыларға өздері тағайындаған арнайы шәкіртақыларды салтанатты түрде табыстады.

🤝 Университет басшылығы, өз кезегінде, түлектерге алғыс білдіріп, бірқатарына Университеттің құрметті түлегі" төсбелгісін тарту етті.