Хабарландыру

Хабарландыру

Alikhan Bokeikhan University диссертациялық кеңесінде«6D030100-Құқықтану» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесіне іздену үшін «Медициналық қылмыстық құқық бұзушылықтарды тергеу (Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 317-бабының мысалында)» тақырыбында Сейданов Айбек Багдадовичтің диссертациясы қорғалады.

Диссертациялық жұмыс Alikhan Bokeikhan University қылмыстық-құқықтық пәндер кафедрасында орындалды.

Қорғау орыс тілінде өтеді.

Рецензенттер:

1) Сембекова Бакиткул Рактаевна, заң ғылымдарының кандидаты, доцент, Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық Университеті Заң факультетінің қылмыстық-құқықтық пәндер кафедрасының меңгерушісі;

2) Бачурин Сергей Николаевич, заң ғылымдарының кандидаты, Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің қылмыстық құқық, процесс және криминалистика кафедрасының қауымдастырылған профессоры (доценті).

Ғылыми кеңесшілер:

1) Күмісбеков Серікқазы Күмісбекұлы; философия докторы (PhD), ҚР ІІМ Б.Бейсенов атындағы Қарағанды академиясының жалпы заң пәндері кафедрасының доценті, полиция подполковнигі;

2) Ануфриева Екатерина Андреевна заң ғылымдарының кандидаты, «Ресей мемлекеттік әділсот университеті» ФМБЖКБМ-нің Қырым филиалы, қылмыстық іс жүргізу құқығы кафедрасының доценті  (Ресей Федерациясы, Симферополь қаласы).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1) Ахпанов Арстан Нокешевич - заң ғылымдарының докторы, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық Университетінің профессоры, ҚР ІІМ еңбек сіңірген қызметкері;

2) Аубакирова Анна Александровна - заң ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасы ІІМ Алматы Академиясының Қылмыстық құқық, қылмыстық процесс және криминалистика кафедрасының профессоры;

3) Рустемова Гаухар Рустембековна, заң ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасы ІІМ Алматы Академиясының Қылмыстық құқық, қылмыстық процесс және криминалистика кафедрасының профессоры.

Қорғау 2023 жылдың қаңтардың 6-да сағат 15.00-де Alikhan Bokeikhan University жанындағы «8D042 Құқық» бағыты бойынша Диссертациялық кеңесінде өтеді.

Мекен-жайы: Абай облысы, Семей қаласы, Мәңгілік Ел көшесі, 11, мәжіліс залы

Сайт адресі: www.abu.edu.kz